×

teisinė informacija

Kai lankotės bet kurioje svetainėje, ji gali laikyti arba gauti informaciją iš naršyklės, daugiausia "slapukų" formoje. Ši informacija, kuri gali būti apie jus, jūsų nustatymus ar jūsų įrenginį (kompiuterį, planšetinį kompiuterį arba mobilųjį telefoną), dažniausiai naudojama tam, kad svetainė veiktų, kaip tikitės. Daugiau informacijos apie tai, kaip mes naudojame slapukus šioje svetainėje, ir užkirsti kelią nepageidaujamiems slapukams, galite spustelėti žemiau esančias kategorijų antraštes. Tačiau jei tai atliksite, tai gali turėti įtakos jūsų patirčiai svetainėje ir paslaugoms, kurias mes galime pasiūlyti.

KREPŠYS TENISO RAKETĖMS NEO

Šią prekę galima įsigyti mokant grynais pristatymo metu

45,00 €
Su mokesčiais

Paplūdimio teniso krepšys su vidine izotermine apsauga. Atskiras ir ventiliuojamas batų skyrius, didelė talpa. Dvi paminkštintos ir reguliuojamos petnešos, gali būti naudojamas kaip kuprinė.

Kiekis
Išparduota

Krepšys - kuprinė DROP SHOT Neo 2017. Centrinė dalis tekstilei. Specialus skyrius su vėdinimu, kuriame galima laikyti batus ar nešvarius drabužius. Mažos kišenės mažiems daiktams, piniginėms, mobiliesiems ir pan. Rankenos, šoninė rankena ir reguliuojamos petnešos, skirtos naudoti krepšį, kaip kuprinę. Visos rankenos yra sustiprintos ir paminkštintos. Apytiksliai išmatavimai 60x35x33 cm.

DROP SHOT
DB164005

Naujos paskyros sukūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti arba Atstatyti slaptažodį