×

teisinė informacija

Kai lankotės bet kurioje svetainėje, ji gali laikyti arba gauti informaciją iš naršyklės, daugiausia "slapukų" formoje. Ši informacija, kuri gali būti apie jus, jūsų nustatymus ar jūsų įrenginį (kompiuterį, planšetinį kompiuterį arba mobilųjį telefoną), dažniausiai naudojama tam, kad svetainė veiktų, kaip tikitės. Daugiau informacijos apie tai, kaip mes naudojame slapukus šioje svetainėje, ir užkirsti kelią nepageidaujamiems slapukams, galite spustelėti žemiau esančias kategorijų antraštes. Tačiau jei tai atliksite, tai gali turėti įtakos jūsų patirčiai svetainėje ir paslaugoms, kurias mes galime pasiūlyti.

  • -50,00 €

Paplūdimio teniso raketė Turquoise BLACK DEATH 2.1 GREEN 2019

Šią prekę galima įsigyti mokant grynais pristatymo metu
229,00 €
179,00 € Sutaupote 50,00 €
Su mokesčiais

2019 m. yra didžiųjų revoliucijų Turquoise namuose metai. „Top linijos“ raketė atnaujinta ir tęsia savo neprilygstamą pranašumą.

Kiekis
Yra sandėlyje

Atnaujinta TRI SHOCK SYSTEM V3, raketės centre ir naujas 22 mm storis, daro BLACK DEATH 9.1 precedento neturinčia rakete tiek atakoje, tiek gynyboje. Sustiprinti vidiniai sluoksniai „SUPER SOFT EVA“, dengti „FULL CARBON 3K“ su naująja „RADIAL HOLES SISTEM EVOLUTION 2.1“, modifikuoti, siekiant pagerinti aerodinamiką, derinant legendinę galią su nepriekaištingu veikimu. Tiems, kurie neina į kompromisus.

TURQUOISE
BTT1926
1 Vienetas

Charakteristikos

Ilgis
50
Svoris
345 +/- 5 gr
Storis
22 mm
Balansas
25 - 25,5 cm

Naujos paskyros sukūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti arba Atstatyti slaptažodį