×

teisinė informacija

Kai lankotės bet kurioje svetainėje, ji gali laikyti arba gauti informaciją iš naršyklės, daugiausia "slapukų" formoje. Ši informacija, kuri gali būti apie jus, jūsų nustatymus ar jūsų įrenginį (kompiuterį, planšetinį kompiuterį arba mobilųjį telefoną), dažniausiai naudojama tam, kad svetainė veiktų, kaip tikitės. Daugiau informacijos apie tai, kaip mes naudojame slapukus šioje svetainėje, ir užkirsti kelią nepageidaujamiems slapukams, galite spustelėti žemiau esančias kategorijų antraštes. Tačiau jei tai atliksite, tai gali turėti įtakos jūsų patirčiai svetainėje ir paslaugoms, kurias mes galime pasiūlyti.

  • -4,00 €

Paplūdimio teniso raketė Turquoise BLACK DEATH CHALLENGE 1.2 GREEN 2019

Šią prekę galima įsigyti mokant grynais pristatymo metu

99,00 €
95,00 € Sutaupote 4,00 €
Su mokesčiais

„Challenge“ linija sukurta ir pagaminta sportininkams, kurie nori lengvumo ir galios, naudojant profesionalių rakečių savybes. Vyresniosios seserys „Black Death“ sėkmingai pirmavo daugiau nei dešimt metų, BLACK DEATH CHALLENGE paveldėjo geriausias savybes.

Kiekis
Išparduota

Sistema RADIAL HOLES SYSTEM EVOLUTION1.1®. Vienintelis skirtumas nuo TOP linijos - raketėje naudojama medžiaga „CARBON GLASS COMPOSITE“, kuri suteikia elastingumą ir puikų valdymą. Ši raketė siūlo jėgą, kurią teikia vidinė medžiaga, sudaryta iš ISA elastomerų, dėl kurių plokštė yra labai minkšta ir reaktyvi. Puikus kokybės ir kainos santykis.

TURQUOISE
BTT1916

Charakteristikos

Ilgis
49
Svoris
340 +/- 5 gr
Storis
22 mm
Balansas
26 - 26,5 cm

Naujos paskyros sukūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti arba Atstatyti slaptažodį