×
Teisinė informacija

Kai lankotės bet kurioje svetainėje, ji gali laikyti arba gauti informaciją iš naršyklės, daugiausia "slapukų" formoje. Ši informacija, kuri gali būti apie jus, jūsų nustatymus ar jūsų įrenginį (kompiuterį, planšetinį kompiuterį arba mobilųjį telefoną), dažniausiai naudojama tam, kad svetainė veiktų, kaip tikitės. Daugiau informacijos apie tai, kaip mes naudojame slapukus šioje svetainėje, ir užkirsti kelią nepageidaujamiems slapukams, galite spustelėti žemiau esančias kategorijų antraštes. Tačiau jei tai atliksite, tai gali turėti įtakos jūsų patirčiai svetainėje ir paslaugoms, kurias mes galime pasiūlyti.

Paplūdimio teniso raketė Turquoise DELTA 1.1. 2019

Prekę galima įsigyti sumokant grynais

129,00 EUR
Su mokesčiais

„Delta 1.1“ - tai nauja „Turquoise“ raketė, galingiausiems žaidėjams. Pilnai pagaminta iš anglies pluošto, 22 mm storio storio, pagerinta įdiegiant kitokį vidinės medžiagos tankį ir dvigubą tiltą.

Kiekis
Nepakanka prekės atsargų

„Delta 1.1“ raketė idealiai tinka žaidėjams, kurie atakuoja ir nori žaisti visa plokštumos galia. Be to, dėka „DUAL CORE SYSTEM®“ sistemos naujovės, „Turquoise“ sukurtos sistemos ir naujos RADIAL HOLES SYSTEM EVOLUTION 1.1® skylių išdėstymo, reikliausias sportininkas pajaus absoliutų žaidimo malonumą, tikslumą ir galingumą.

TURQUOISE
TRQ19-DELTA

Charakteristikos

Ilgis
49
Svoris
345 +/- 5 gr
Storis
23 mm
Balansas
25 - 25,5 cm

Naujos paskyros sukūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti arba Atstatyti slaptažodį