×
Teisinė informacija

Kai lankotės bet kurioje svetainėje, ji gali laikyti arba gauti informaciją iš naršyklės, daugiausia "slapukų" formoje. Ši informacija, kuri gali būti apie jus, jūsų nustatymus ar jūsų įrenginį (kompiuterį, planšetinį kompiuterį arba mobilųjį telefoną), dažniausiai naudojama tam, kad svetainė veiktų, kaip tikitės. Daugiau informacijos apie tai, kaip mes naudojame slapukus šioje svetainėje, ir užkirsti kelią nepageidaujamiems slapukams, galite spustelėti žemiau esančias kategorijų antraštes. Tačiau jei tai atliksite, tai gali turėti įtakos jūsų patirčiai svetainėje ir paslaugoms, kurias mes galime pasiūlyti.

Paplūdimio teniso raketė Turquoise PRO K 4.1. 2019

Prekę galima įsigyti sumokant grynais

199,00 EUR
Su mokesčiais

Po didžiulės sėkmės, pasiektos ankstesnėse versijose ir po kelių tyrimų laboratorijoje, gimė ketvirtoji „PRO K Blue“ karta, atnaujinti vidiniai elastomerų sluoksniai, pilnas Kevlar ir RADIAL HOLES SYSTEM EVOLUTION 2.1.® išdėstymas ir skylių skaičius. 

Kiekis
Nepakanka prekės atsargų

Šios raketės sustiprintas aukštos kokybės „Kevlar“ korpusas, užtikrina didesnį tikslumą ir didesnį anglies pluošto lankstumą. Padidintas tiltas suteikia daugiau galios. Sukurtas specialiai tam, kad žaidimas būtų labai greitas ir konkurencingas.

TURQUOISE
TRQ19-PROK

Charakteristikos

Ilgis
50
Svoris
340 +/- 5 gr
Storis
23 mm
Balansas
26 - 26,5 cm

Naujos paskyros sukūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti arba Atstatyti slaptažodį