×
Teisinė informacija

Kai lankotės bet kurioje svetainėje, ji gali laikyti arba gauti informaciją iš naršyklės, daugiausia "slapukų" formoje. Ši informacija, kuri gali būti apie jus, jūsų nustatymus ar jūsų įrenginį (kompiuterį, planšetinį kompiuterį arba mobilųjį telefoną), dažniausiai naudojama tam, kad svetainė veiktų, kaip tikitės. Daugiau informacijos apie tai, kaip mes naudojame slapukus šioje svetainėje, ir užkirsti kelią nepageidaujamiems slapukams, galite spustelėti žemiau esančias kategorijų antraštes. Tačiau jei tai atliksite, tai gali turėti įtakos jūsų patirčiai svetainėje ir paslaugoms, kurias mes galime pasiūlyti.

Paplūdimio teniso raketė Turquoise TITAN 4.1. 2019

Prekę galima įsigyti sumokant grynais

169,00 EUR
Su mokesčiais

„Titan 4.1“ yra sukurta reikliausiems ir greičiausiems žaidėjams, naudojant naujovišką medžiagą paplūdimio tenise: titaną. Ši medžiaga yra stipri ir tuo pat metu labai lengva, todėl daro ranketę lengvai valdomą, reaktyvią ir dėl šių sąvybių tinkančią agresyviems žaidėjams, kurie žaidžia nervingą žaidimą. 

Kiekis
Nepakanka prekės atsargų

Dėka „GEL SHOCK®“ sistemos naujovės, skirtos sušvelninti vibracijas, atsirandančias nuo smūgio į raketės plokštumą ir naujo RADIAL HOLES SYSTEM EVOLUTION1.1® skylių išdėstymo, išvengiama žalingų vibracijų, smūgių sportininko rankai, smūgis tampa minkštesnis. Žaidimo kokybė ir tikslumas - tai absoliutus privalumas žaidėjams, kurie mėgsta galią ir kontrolę.

TURQUOISE
TRQ19-TITAN

Charakteristikos

Ilgis
50
Svoris
345 +/- 5 gr
Storis
20 mm
Balansas
26 - 26,5 cm

Naujos paskyros sukūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti arba Atstatyti slaptažodį