×

teisinė informacija

Kai lankotės bet kurioje svetainėje, ji gali laikyti arba gauti informaciją iš naršyklės, daugiausia "slapukų" formoje. Ši informacija, kuri gali būti apie jus, jūsų nustatymus ar jūsų įrenginį (kompiuterį, planšetinį kompiuterį arba mobilųjį telefoną), dažniausiai naudojama tam, kad svetainė veiktų, kaip tikitės. Daugiau informacijos apie tai, kaip mes naudojame slapukus šioje svetainėje, ir užkirsti kelią nepageidaujamiems slapukams, galite spustelėti žemiau esančias kategorijų antraštes. Tačiau jei tai atliksite, tai gali turėti įtakos jūsų patirčiai svetainėje ir paslaugoms, kurias mes galime pasiūlyti.

  • Išpardavimas!
  • -19,00 €

TURQUOISE RAKETĖ HIPPIE NEW GREEN

This product can be bought with COD
69,00 €
50,00 € Sutaupote 19,00 €
Su mokesčiais

Paplūdimio teniso raketė „HIPPIE“ yra puiki tiems, kurie neseniai pamėgo paplūdimio tenisą, arba tiems, kurie tikisi gero mėgėjiško žaidimo.

Kiekis
Yra sandėlyje

Ši raketė iš karto pelnė pripažinimą, nes yra lengva naudoti pradedantiesiems. „HIPPIE“ stipriosios savybės yra lankstumas ir stiklo pluošto paviršiaus atsparumas, o vidinis sluoksnis - ISA elastomerai, dėl kurių raketė labai elastinga. Tai raketė, tinkanti moterims ir jaunimui.

TURQUOISE
BTT1704
1 Vienetas

Charakteristikos

Ilgis
48
Svoris
± 340 gr
Storis
20 mm

Naujos paskyros sukūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti arba Atstatyti slaptažodį