×

teisinė informacija

Kai lankotės bet kurioje svetainėje, ji gali laikyti arba gauti informaciją iš naršyklės, daugiausia "slapukų" formoje. Ši informacija, kuri gali būti apie jus, jūsų nustatymus ar jūsų įrenginį (kompiuterį, planšetinį kompiuterį arba mobilųjį telefoną), dažniausiai naudojama tam, kad svetainė veiktų, kaip tikitės. Daugiau informacijos apie tai, kaip mes naudojame slapukus šioje svetainėje, ir užkirsti kelią nepageidaujamiems slapukams, galite spustelėti žemiau esančias kategorijų antraštes. Tačiau jei tai atliksite, tai gali turėti įtakos jūsų patirčiai svetainėje ir paslaugoms, kurias mes galime pasiūlyti.

  • Išpardavimas!
  • -115,00 €

TURQUOISE RAKETĖ PRO KAPPA BLUE 3.2. (48)

This product can be bought with COD
199,00 €
84,00 € Sutaupote 115,00 €
Su mokesčiais

Po didžiulės ankstesnių versijų sėkmės ir kelių laboratorinių tyrimų, pristatome trečiosios kartos PRO K Blue su nauja vidine sistema „Super Soft EVA“, „Full Kevlar“ ir RADIAL skylių išdėstymu ir skaičiumi. 

Kiekis
Yra sandėlyje

Profesionalūs žaidėjai, reikalaujantys galingumo ir tikslumo, pamėgs šią raketę. Šios versijos korpusas pagamintas iš aukštos kokybės „Full Kevlar“. Didesnis skerspjūvis ir tiltas ant pagrindo, padidina galią ir sumažina apkrovą rankai. Specialiai sukurtas labai greitiems ir konkurencingiems žaidėjams.

TURQUOISE
BTT1817
1 Vienetas

Charakteristikos

Ilgis
48
Svoris
± 345 gr
Storis
23 mm
Balansas
26 cm +/- 5mm

Naujos paskyros sukūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti arba Atstatyti slaptažodį